Odbierz dotację Mój Prąd już teraz

Mój Prąd – co to jest?

Dotacja 5000 zł Mój Prąd - fotowoltaika Konin Program Mój Prąd – jest to rządowe wsparcie w formie dotacji do 50% kosztów kwalifikowanych na budowę instalacji fotowoltaicznej jednak nie więcej niż 5000 zł. Budżet wynosił 1,1 miliarda złotych a nabór wniosków zakończył się 06.12.2020, czyli wcześniej niż planowano ze względu na wyczerpanie środków. Program cieszył się w tamtym roku bardzo dużym zainteresowaniem.


Co z kolejną edycją Mój Prąd?

Instalacje fotowolataiczne - Dialeo Solar - Konin, Kalisz, Słupca, Września, Koło, TurekOtrzymujemy od Państwa mnóstwo zapytań kiedy ruszy kolejna edycja programu Mój Prąd. Wielu z Was wstrzymało inwestycję instalacji fotowoltaicznej właśnie z powodu niepewności co do rządowego programu dotacji. Zgodnie z zapowiedzią Ministra Klimatu i Środowiska najbardziej popularny w Polsce program dofinansowania do fotowoltaiki „Mój Prąd” będzie kontynuowany w 2021 roku. Na dzień dzisiejszy nie jest znana dokładna data uruchomienia kolejnej edycji dotacji dla instalacji fotowoltaicznych.

Dla tych z Państwa, którzy planują w najbliższym czasie zamontowanie instalacji fotowoltaicznej i chcieliby otrzymać wsparcie finansowe – firma Dialeo uruchomiła specjalny program wspierający inwestycje fotowoltaiczne. Nieważne czy jesteś osobą prywatną i wykorzystujesz energię elektryczną na cele mieszkaniowe, czy też jesteś przedsiębiorcą a energia elektryczna służy do napędzania Twojego biznesu. Każdy ma prawo skorzystać z programu.

Nasz program 5000+ rusza od 01.02.2020 i ma bardzo proste zasady. Zamawiasz Swoją wymarzoną elektrownię fotowoltaiczną. Płacisz od razu kwotę pomniejszoną o 5000 zł. To my martwimy się i czekamy, na odzyskanie dotacji w przyszłości.


Procedura uzyskania dotacji

1. Zgłoś zapotrzebowanie na instalację fotowoltaiczną poprzez formularz kontaktowy TUTAJ lub wyślij sms-a o treści „DOTACJA 5000” na numer telefonu 733 103 733

2. Skontaktujemy się z Tobą, dokonamy bezpłatnie doboru instalacji idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb. Na tym etapie potrzebujemy kilku ważnych danych takich jak roczne zapotrzebowanie na energię elektryczną, przyszłe plany co do instalacji urządzeń zwiększających znacznie zużycie energii, parametry dachu lub lokalizację gruntu.

3. Dokonamy analizy rentowności oraz wyceny Twojej przyszłej elektrowni fotowoltaicznej. Zarówno analiza jak i wycena są całkowicie bezpłatne. Na tym etapie część klientów prosi nas o symulację zakupu instalacji fotowoltaicznej na raty. Oczywiście prowadzimy przez wszystkie etapy formalne. Taka usługa symulacji i udzielenia kredytu nie posiada żadnych opłat czy prowizji.

4. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty podpiszemy umowę na wykonanie instalacji fotowoltaicznej z gwarancją natychmiastowego uzyskania dotacji Mój Prąd. Za instalację płacisz kwotę pomniejszoną o 5000 zł. Wymogiem jest popisanie pełnomocnictwa, abyśmy w mogli ubiegać się o dotację Mój Prąd i odzyskać przekazane Tobie pieniądze.

5. Wykonujemy instalację fotowoltaiczną ze wszystkimi zabezpieczeniami, tzn. ogranicznikiem przepięć DC od strony paneli fotowoltaicznych, ogranicznikiem przepięć AC od strony energetyki, instalacją uziemienia itd. Jeśli to wymagane (pow. 6,5kWp) wykonujemy projekt instalacji fotowoltaicznej i uzgadniamy go ze specjalistą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. Dokonujemy wszelkich pomiarów instalacji fotowoltaicznej. Testujemy każdy panel z osobna przed montażem, testujemy każdy string (szeregowy ciąg) paneli przed podłączeniem do falownika. Testujemy zabezpieczenia, wyłącznik przeciwpożarowy. Dokonujemy pomiaru rezystancji uziemienia.

6. Ostatnim etapem jest dokumentacja, czyli zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do zakładu energetycznego, wykonanie schematu instalacji fotowoltaicznej, protokół odbioru wraz z protokołem pomiarowym. Wszystkie te formalności wykonamy za Ciebie.


Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie naszego programu 5000+ lub potrzebujesz dodatkowej pomocy – zadzwoń tel. 669 194 466, 603 810 787 lub napisz do nas fotowoltaika@dialeo.pl – postaramy się Tobie pomóc. Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz. 16:00

[freeconet-phone user="dialeo"]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress